BCharity (PreICO)

Blockchain teknolojisine dayalı ilk uluslararası yardım değişimini geliştirmekteyiz. Bir yandan, bu yardım takası, dünyanın dört bir yanından hayır kurumlarını, kuruluşları ve özel hayırseverleri bir araya getirecek. Öte yandan, yardıma ihtiyaç duyan herkes, dünya ile yaşadıkları zorlukları paylaşabilir. Dünyadaki birisine yardım etmek için kendi rolünüzü yapabilmek için, ekibimiz herkesin hayır kurumlarına katkıda bulunabileceği geniş ölçekli bir platform tasarlıyor. Blockchain teknolojisinin yüksek kalite seviyesinde uygulanması, hayır kurumlarının faaliyetlerinin düzenlenme şeklini değiştirmektedir. Gelecekte, finansal bilgilerin şeffaflığı nedeniyle gerçek zamanlı olarak hayır kurumlarının tescili ve izlenmesi için kullanılabilir. Akıllı sözleşmeler temel bir kaymaya yol açabilir ve sonunda sadaka düzenleyen geleneksel yöntemleri değiştirebilir.

 

Kendimizi birçok büyüleyici faktörün birleşmesiyle beraber tarihin benzersiz bir zamanında buluyoruz. Bilinç, bilgi erişilebilirliği ve teknolojik becerilerin hızla artması bizi bir zirve noktasına getiriyor. Aynı zamanda, insanlık, artan oranda doğal afetler ve bulaşıcı hastalıklarla karşı karşıya ve mevcut ekonomik, politik, kültürel ve toplumsal sistemler üzerinde ek bir stres ve farklılık yaratıyor.
Blockchain teknolojisi ve kripto paralar insanlığın modern ve gelecekteki zorluklara yeni çözümler üretebileceği temel bir teknoloji değişimini temsil etmektedir. Buckminster Fuller’in de belirttiği gibi, “Var olan gerçeklerle savaşarak hiçbir şeyi değiştirmezsiniz. Bir şeyi değiştirmek için mevcut modeli geçersiz kılan yeni bir model oluşturun. “BCharity, küresel hayırseverliği dönüştürmek için sistem ve yöntem sağlayacaktır. Kripto paralardan yararlanarak bu platform, dünyanın en yeni varlık sınıfından ve gelecek nesil servetinden hayır bağışlarına kapı açıyor. Kripto paralar, hükumetler, bankalar veya diğer finansal kuruluşlarla ilgisizdir ve transfer sırasında silinemez veya iptal edilemez. Fonların transferi anında gerçekleşmekte ve ihtiyaç duyan kişileri derhal etkilemektedir.
Yardıma muhtaç kimseler artık hikayelerini paylaşmak ve fonlarla bağlantı kurmak için geleneksel yöntemlere güvenmeyecekler. BCharity platformu, maksimum bağış etkinliğini sağlamak için en yeni varlık sınıfını kullanan küresel bir organizasyon ve hayırseverler ağını temsil eder.
BCharity, küresel pozlama için ideal konumdadır. Dünyanın en yenilikçi ve etkili teknolojisinin temel insan ihtiyaçlarından biriyle kaynaşması, kripto paraların farkındalığını ve benimsenmesini önemli ölçüde artıracak, blockchain teknolojisinin modern uygulamalarını gösterecek ve ileride insanlığın başarısını artıracaktır.
BCharity Token (CHAR), bir ERC-20 Ethereum tabanlı Token olup, BCharity ICO’suna katkıda bulunmak için kullanılacaktır.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol CHAR
ICO Ödemesi 1 CHAR = 0.5 USD
Coin Değeri 1 CHAR = 1 USD
Bonus
1st day +25%
2nd day +20%
3rd day +15%
4-7 day +10%
2nd week +7%
3rd week +4%
Platform Ethereum
Tip ERC20
Ödeme Şekilleri BTC, ETH, LTC, XRP
Minimum Yatırım (Soft Cap) 5000000 USD
Maximum Yatırım (HardCap) 35,000,000 USD
Ülke UK
Yasak Ülkeler
ICOBENCH PUANI 4.7