BunnyToken (PreICO)

BunnyToken, yetişkin tüp siteleri, webcam platformları, seks dükkanları, arkadaşlık hizmetleri ve bireyler için geleneksel ödeme yöntemlerinin yerini alacak ve tüketiciler için% 100 anonimlik sağlayarak 103 milyar dolarlık yetişkin endüstrisi için bir ödeme çözümüdür. Yetişkin endüstrisi, 103 milyar dolarlık yıllık geliri ile dünyanın en büyüklerinden biridir. Etkileyici rakamlara rağmen, bankalar ve finans kurumları yollarda engelli işletmelere ve sektördeki bireylere pahalı ve güvensiz ödemeler yapıyor. BunnyToken ödeme çözümü, yetişkin endüstrisindeki işletmeler, bireyler ve tüketiciler için üç ana sorunu çözecektir: büyük ücretleri ortadan kaldırmak, fonların güvenliğini sağlamak ve% 100 anonim işlemler sağlamak. BunnyToken yetişkin endüstrisinden girişimciler ve işadamları tarafından yönetilmektedir. Geniş deneyimleri, finans uzmanları ve blok zinciri uzmanları ile birleştirilmiştir. Birlikte, her yetişkin endüstri katılımcısı için ödeme sistemlerini değiştirebilen bir platform için güçlü bir temel oluşturdular.

 

Yetişkin endüstrisi, dünyanın en büyük endüstrilerinden biridir. En büyük web siteleri ve markalar ile rekabet eder. 2017’de gelirleri Facebook, Nike ve McDonald’nın kombine olanını aştı. Rakamlara rağmen, bankalar ve finans kurumları yollarda engelli işletmelere ve sektördeki bireylere pahalı ve güvensiz ödemeler yapıyor. Çevrimiçi mağazalar, tüp siteleri, yetişkin canlı web kamerası siteleri, arkadaş bulma uygulamaları ve tüketicilerden oluşan bir ekosistem, büyük ücretleri ortadan kaldırabilir ve sektörü birleştiren bir dijital para birimine geçebilir.

Güvenlik

Güvenlik, yetişkin endüstrisinde önemli bir konudur. Doğası gereği, birçok banka hesabı ve ödeme sağlayıcısı, işletmeleri ve bireyleri kendileriyle bir hesap açmayı yasaklar. En büyük örnekler yetişkin endüstrisi ile ilgili tüm hesaplarla resmi olarak tüm bağları kesen Visa, MasterCard ve Paypal’dır. Banka veya ödeme sağlayıcısı bunu seçerse, mevcut hesaplar herhangi bir zamanda engellenme riskiyle karşı karşıyadır. Dijital para birimleri bir hesaba veya bir cüzdana ait değildir ve bloke edilemez. Bu sayede, Bunny platformu garanti güvencesi ile gerçekleşir.

anonimlik

Tüketicilere anonimliğin önemi veriliyor. Çoğu toplumda ve çoğu insan için yetişkin endüstrisi ile ilişkilendirilmemesi tercih edilir, ancak geleneksel ödeme yöntemleri ile ödeme yapanların kayıtları alımlarını belirtmek zorundadır. BunnyToken ödemeleri asla kişisel veya finansal bilgi gerektirmez ve% 100 anonimlik ile yapılabilir.

Ücretleri azaltın

Yetişkin endüstrisi ile ilgili web siteleriyle işbirliği yapmayı kabul eden ödeme yöntemleri, işletmelerin yasal olmasına rağmen, endüstrinin “yüksek risk ”lerini etik maddeleri kapsamında değerlendirmektedir. Yüksek riskli müşteriler, genellikle işlemlerin% 20-30’undan daha fazla ücret alırlar. Bu, işletmeleri fiyatlarını artırmaya zorlarken, yine de paralarını büyük oranda yitirir ve tüketiciler daha fazla ödeme yapmaya zorlanır. BunnyToken ile tüm yasal yetişkin endüstri işletmeleri kabul edilecek ve ücretler düşük olacaktır. Tüketiciler daha az harcama yaparken BunnyToken işletmeleri ile daha fazla şey yapacaklar.

Bunny Ödeme çözümü

Bunny Ödeme çözümü, sektördeki işletmeler ve tüketiciler için üç ana sorunu çözecektir: büyük ücretleri ortadan kaldırır, güvenliği garanti eder ve anonimliği garanti eder.

  • Satıcı, yetişkin endüstrisindeki herhangi bir yasal işletmeye aittir
  • Sektördeki bireysel çalışanlar için hesaplar
  • İşlemlerde düşük ücretler
  • Herhangi bir hesap sahibinden para çekme imkanı olmayan fonların güvenliği
  • Tüm işlemlerde eksiksiz anonimlik

Ödeme çözümü BUNNY jetonunu verecektir. Platform, yetişkin endüstrisi için geleneksel ödeme yöntemlerinin yerini alacaktır. Mevcut ödeme sağlayıcılarının aksine, BunnyToken düşük ücretler talep edecektir, liberal ve ilerici blockchain teknolojisiyle desteklenen anonimlik ve güvenlik garantisi sağlayacaktır.

BunnyToken yetişkin endüstrisinden girişimciler ve işadamları tarafından yönetilmektedir. Endüstrinin kapsamlı anlayışları finans uzmanları ve blok zinciri uzmanları ile birleştirilmiştir. Birlikte, her yetişkin endüstri katılımcısı için ödeme sistemlerini değiştirebilen bir platform için güçlü bir temel oluşturdular.

BunnyToken, platformun ve projenin gelişimini finanse etmek için bir token satışı başlatacak. Yumuşak kapağına 2018 yılının Ocak ayında özel bir başlangıç ​​öncesi jeton satışından daha önce ulaşıldı ve sektörden çeşitli işletmeler zaten BunnyToken ile ortaklık kurdu ve platformun son sürümü kullanıma sunulduğunda ödeme çözümlerini web sitelerine ekleyecek. 2019’un ilk çeyreğinde.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol BUNNY
ICO Ödemesi 1 BUNNY = 0.000100 ETH
Coin Değeri 10,000 BUNNY = 1 ETH
Bonus %100
Platform Ethereum
Tip
Ödeme Şekilleri ETH
Minimum Yatırım (Soft Cap)
Maximum Yatırım (HardCap)
Ülke Seychelles
Yasak Ülkeler USA, Singapore, China, Korea
ICOBENCH PUANI 2.7