Concierge.io ICO

Concierge.io (CGE), NEO blockchain’e dayanan bir seyahat rezervasyon platformudur. Platform, CGE motorunu yöneten NEO blok zincirini bünyesinde barındıran merkezi olmayan bir arka uç ile çalışırken, tedarikçilerin kendi listelerini kolayca düzenlemelerine olanak tanıyan hem merkezi bir ön uç hem de çalışıyor. Böylece, seyahat endüstrisiyle ilişkili maliyetleri azaltan güvenilir, şeffaf ve güvenli bir seyahat rezervasyon platformu oluşturmak. CGE, seyahat endüstrisini bozmayı ve pazardaki potansiyel rakiplere göre çok sayıda avantaj sağlamayı amaçlamaktadır. Gizli ücretler olmayan tedarikçiler için ücretsiz bir iş modeli,% 0 rezervasyon ve komisyon ücretleri. Tedarikçi ve tüketici arasında eşler arası sohbet işlevinin bir araya getirilmesi, CGE, diğer kripto ve Fiat-para birimi ödeme seçenekleriyle ödeme kabiliyeti.

 

Concierge.io (CGE), NEO blockchain’e dayanan bir seyahat rezervasyon platformudur. Platform, CGE motorunu yöneten NEO blok zincirini bünyesinde barındıran merkezi olmayan bir arka uç ile çalışırken, tedarikçilerin kendi listelerini kolayca düzenlemelerine olanak tanıyan hem merkezi bir ön uç hem de çalışıyor. Böylece, seyahat endüstrisiyle ilişkili maliyetleri azaltan güvenilir, şeffaf ve güvenli bir seyahat rezervasyon platformu oluşturmak.

CGE, seyahat endüstrisini bozmayı ve pazardaki potansiyel rakiplere göre çok sayıda avantaj sağlamayı amaçlamaktadır. Gizli ücretler olmayan tedarikçiler için ücretsiz bir iş modeli,% 0 rezervasyon ve komisyon ücretleri. Tedarikçi ve tüketici arasında eşler arası sohbet işlevinin bir araya getirilmesi, CGE, diğer kripto ve Fiat-para birimi ödeme seçenekleriyle ödeme kabiliyeti. Dahası, blok prova alanı içindeki potansiyel rekabet, genellikle çalışma kanıtı protokolünü çalıştıran Ethereum blok zincirini kullanır. Şu anda, bu bir seyahat rezervasyon platformu için ölçeklenebilirlik sağlamaz [saniyede yalnızca 15 İşlem]. Hem ekonomik hem de çevresel düzeyde bu özel blok zincirinin sürdürülemez gelişimlerine katkıda bulunan bir madencilik ağı tarafından desteklenen yüksek işlem maliyetleri. Bu nedenle, gerçek hayattaki bir kullanım davası için pek çok fayda sağlamaz.

Concierge.io, gerçek dünya kullanım platformu olacak şekilde tasarlanmıştır ve NEO blockchain’i kullanarak, kripto uzayında çalışan potansiyel rekabetin üstesinden gelmemizi sağlar. NEO, saniyede 1.000 işlemle 2020’de 10000 TPS’de çalışmayı hedefliyor [NEO Devcon’da belirtildiği gibi]. Yaklaşık 30 saniye süren bir işlemin şu anki hızı ile, yani bir rezervasyon rezervasyon platformunun booking.com, KAYAK, Booking.com, Viator veya agoda.com gibi pazar liderleri ile rekabet etmeyi düşünmesi gerekiyor. İşlem başına maliyetler sadece bir damla gazdan ibarettir [daha az Thaty = 0.001]. NEO, kanıt-kanıt protokolünü kullanarak çevre dostu bir yaklaşım sunar. Ayrıca, diğer bloklarla ilişkili herhangi bir ekonomik ve çevresel sorunu ortadan kaldırmak. NEO konsensüsü, Concierge.io’nun dünya genelinde yeni ve gelişmekte olan pazarlarda ve bölgelerdeki gelişmelere başladığımızda dahil edeceği hükümet uyumunu sunar.

CGE jeton sistemi, akıllı sözleşmeler, veri alışverişi, rezervasyon anlaşması ve anlaşmazlık mekanizması gibi çoklu senaryoları teşvik eder ve destekler. Ayrıca, CGE altyapısı concierge.io’nun seyahat endüstrisindeki kitlesel tüketiciye ulaşmasını sağlayan dApp ve HTML web platformunun geliştirilmesini ve haritalanmasını desteklemektedir.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol CGE
ICO Ödemesi CGE = 0.15 USD
Coin Değeri CGE = 0.35 USD
Bonus %65
Platform NEO
Tip
Ödeme Şekilleri NEO
Minimum Yatırım (Soft Cap)
Maximum Yatırım (HardCap)
Ülke UK
Yasak Ülkeler USA
ICOBENCH PUANI 4.2