Crowd Machine ICO

Crowd Machine, aşırı kapasiteleri için ödenen cihaz sahiplerinin eş cihazlarında çalışan Crowd Sanal Makinelerin (“CVM”) eşler arası ağından güç alan merkezi olmayan bir uygulama yürütme motoru olan Crowd Computer’ı yaratıyor. Crowd Sanal Makinesi blockchain-agnostic ve herhangi bir blockchain akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek ve yürütmek için kullanılabilir.

 

Crowd Machine, dünya çapında dağıtılmış bir uygulama yürütme motoru olan Crowd Computer’ı yaratıyor. Blockchain akıllı sözleşmelerin ve herhangi bir gerekliliği karşılayan merkezi olmayan uygulamaların yürütülmesi için tasarlanmıştır.

Crowd Bilgisayarın içine gömülü, deneyimli geliştiricilerden hiç kodlama deneyimi olmayan acemilere, mevcut yaklaşımları aşan oranlarda blok zincirleme ve merkezi olmayan uygulamalar geliştirmeye izin veren kapsamlı bir uygulama geliştirme teknolojisidir.

Teknoloji, uygulama yaşam döngüsü boyunca sistem çapında bir yaklaşım kullanmaktadır. Tamamen kendi kendine yeten bir özelliktir ve uygulamaları pazarlamak için gereken herhangi bir üçüncü taraf teknolojisini anlama veya ödeme gereksinimini ortadan kaldırır. Ayrıca, Bitcoin, Ethereum ve Ripple dahil herhangi bir blok zincirden yararlanan uygulamaların oluşturulmasına izin veren blokajlı bir agnostiktir. Ayrıca, varolan blokaj ağlarının işlevsel sınırlamaları ile kısıtlanmaksızın yan zincir uygulamalarının yaratılabileceği bir araç sağlar.

Crowd Machine aynı zamanda topluluğunun Crowd Share deposuna kaynak kodu oluşturmasına da izin verir. Her zaman kaynak kodu Crowd Computer’da tüketilir ve çalıştırılır, kodun katkıda bulunan topluluk üyesi telafi edilir. Crowd Machine, yeni bir blockchain ağı benimsenmesi ve merkezi olmayan uygulamalar çağını başlatmayı amaçlamaktadır. Önemli ölçüde hızlanan ademi merkezileştirilmiş uygulama oluşturma ve geniş bir kod katkısı topluluğunun güçlendirilmesi, çözümlerin pazara sunulmasının benzersiz hızıyla sonuçlanır.

Crowd Machine’in, blockchain ağlarının benimsenmesini ve bu ağları kullanan merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasını hızlandıracağına inanıyoruz. Merkezileşmiş altyapı şirketlerinin hakimiyetini bozabilecek yeni piyasa hazır uygulamalar kararlılığında önemli bir rol oynayacak.

Crowd Machine, teknolojisini General Electric, AON Hewitt, KONE ve Marş gibi Fortune 500 şirketleriyle test etti ve halihazırda gelir elde ediyor.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol CMCT
ICO Ödemesi
Coin Değeri
Bonus %80
Platform Ethereum
Tip
Ödeme Şekilleri ETH
Minimum Yatırım (Soft Cap)
Maximum Yatırım (HardCap)
Ülke Cayman Islands
Yasak Ülkeler North Korea, Cuba, Syria, Sudan, Iran
ICOBENCH PUANI 3.8