ELIGMA ICO

Bilişsel bir ticaret platformu olan Eligma, mevcut e-ticaretleri ve ikinci el pazar yerlerini kullanıcıları tek noktadan noktaya bağlayacak. AI ve blockchain teknolojisinden yararlanan Eligma, kullanıcıların çevrimiçi öğeleri keşfetme, satın alma, takip etme ve yeniden satma şeklini değiştiriyor.

 

Bilişsel bir ticaret platformu olan Eligma, mevcut e-ticaretleri ve ikinci el pazar yerlerini kullanıcıları tek noktadan noktaya bağlayacak. AI ve blockchain teknolojisinden yararlanan Eligma, kullanıcıların çevrimiçi öğeleri keşfetme, satın alma, takip etme ve yeniden satma şeklini değiştiriyor. Basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlamak için Slovenyalı bir şirket, 17 Nisan’da 24 milyon dolarlık sert bir fiyatla kalabalık satışına başlayacak.

Eligma, son on yılda patlayan geleneksel perakendede ve özellikle e-ticarette tanımlanan sorunlara bir cevap olarak doğdu. Proje, satışların 2017 yılında 2,3 trilyon ABD Doları’na ulaştığı bir pazara giriyor. Ürünlerin keşfedilmesi, satın alınması, takip edilmesi ve yeniden satılması için daha önce beklenmeyen bir dizi çözüm sunmayı amaçlıyor. Bu, yapay zeka ve blockchain teknolojisinin gelişmesi nedeniyle artık uygulanabilir.

Eligma’nın amacı, keşif, envanter ve sadakat sütunlarından oluşan kapsamlı bir dizi çözüm sunmaktır. Yapay zekayı kullanarak, Eligma’nın motor algoritması, ürünü tam olarak aradığı özellikleri bulmak için ürün özelliklerini ve özelliklerini karşılaştırmak üzere çok sayıda çevrimiçi mağazadan milyonlarca veri noktasını işleyecektir.

Ek zaman ve koşuşturmadan tasarruf etmek için Eligma, tek bir alışveriş sepeti ve ödeme işleminin, birden fazla çevrimiçi mağazadaki satın alma işlemlerini bir kerede tamamlayabilecekleri anlamına gelirken, platformun cryptocurrency ödeme ağ geçidi, kullanıcıların ödeme yapmalarına olanak tanıyacak birleşik bir alışveriş hesabı oluşturacaktır. Çevrimiçi mağazalar henüz desteklemiyor olsa bile kripto paralar.

Envanter özelliği sayesinde kullanıcılar, tahmini tahmin edilen mevcut ve gelecekteki ürün değerlerini görebilir ve daha sonra bu ürünleri ne zaman satacağına karar verebilir. Her hane bir iş haline gelecek. Eligma, platformda gerçekleştirilen faaliyetler için ELI jetonunu kullanmanın çeşitli olasılıklarını sunacaktır. Kullanıcılar, evrensel bir sadakat sistemi aracılığıyla jetonu kullanmaları için ödüllendirileceklerdir. Tüccarları, entegre bir açık döngü evrensel sadakat sisteminde birleştirecek ve basit ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzü sağlayacaktır. Her bir tüccarın bağımsız bir sadakat programı ile kayıt olmaya gerek yoktur.

İnternette bulunan ürünlerin bolluğu sorununu çözme fikri, en önemli girişimcilerin bazılarını bir araya getirmiştir. Ticaret ve teknolojideki bir dizi bilgi, uzmanlık ve deneyime erişim sahibi olmak için önemli bireyler ve kuruluşlarla ortaklıklar kuruyorlar. Danışmanlar arasında Nest-Google-Alfabesi’nden Andy Baynes ve ChainX’ten Peter Moricz, ikisi de küresel bir erişim ve kusursuz teslimat vaat ediyor. Eligma şirketi, üç deneyimli Sloven iş adamı tarafından kuruldu – ABC Accelerator’un kurucusu Dejan Roljič, Viberate’nin kurucusu ve CEO’su Matej Gregorčič ve BTC d.d.’nin CEO’su ve Jože Mermal. Platformun geliştirme süreci, her ikisi de Avrupa’nın önde gelen kripto para birimi ve blockchain geliştirme şirketleri olan Spartan Solutions ve Netis gibi stratejik ortaklarla güçlendirildi.

Ticaret ve e-ticaretin dezavantajlarını gidermek ve alışveriş deneyimini kolaylaştırmak için teknolojik bir çözüm geliştirmek için, Eligma 17 Nisan’dan başlayarak halka açık bir kalabalıkla fon yaratıyor. Erken katılımcılar 20 Mart’tan başlayarak ELI sembolünün satışına katılabilecekler.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol ELI
ICO Ödemesi
Coin Değeri 1 ELI = 0.1 USD
Bonus %60
Platform Ethereum
Tip ERC20
Ödeme Şekilleri ETH
Minimum Yatırım (Soft Cap) 3,000,000 USD
Maximum Yatırım (HardCap) 24,000,000 USD
Ülke Slovenia
Yasak Ülkeler China, Singapore, South Korea, United States of America, Canada
ICOBENCH PUANI 4.6