LevelNet PreICO

LevelNet, bağlı kullanıcıların cihazlarında algılanan IT güvenlik olayları (virüsler ve diğer bilgisayar tehditleri) hakkında bilgi alışverişinde bulunduğu bir bilgi güvenliği ağıdır. Kötü amaçlı yazılımların daha fazla saldırılarını önlemek için ağa bağlı diğer üyelerle bilgi alışverişi gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Cihaz tehdidi algılaması, kullanıcı cihazında yüklü olan yabancı koruma sistemlerinin yanıtının izlenmesi ile gerçekleştirilir. Koruma sistemi yanıtı, hem kullanıcı cihazında hem de dışarıda, Ağdaki diğer düğümlerde bulunan istemci programı ve diğer analiz araçlarıyla analiz edilir.

 

LevelNet neredeyse tüm mevcut anti-virüs teknolojilerini tek bir basit, kullanıcı dostu uygulamaya entegre eder. Bu dağıtılmış sistem, katılımcıların tehdit verilerini tüm dünyada ve gerçek zamanlı olarak paylaşmalarını sağlayarak, tüm sistemin tek bir siber güvenlik sağlayıcısından çok daha akıllı, daha hızlı olmasına izin veriyor. LevelNet, yüklü herhangi bir anti-virüs programının yeteneklerini önemli ölçüde artırır. Bir kullanıcının yüklü herhangi bir güvenlik uygulaması yoksa LevelNet, dağıtılmış ağ platformundan faydalanabilir ve kendi başına bir uygulama olarak hareket edebilir.

Bugünün siber güvenlik çözümleri sınırlıdır. Ana sağlayıcılardan biri bir tehdit oluşturduğundan, genellikle bu bilginin toplam sisteme dağıtılması için önemli zaman alacaktır. Yeni kötü amaçlı yazılım, en fazla sayıda cihazı etkilemek için zamanın bu penceresinden yararlanır. LevelNet, şimdiye kadar mümkün olandan daha kötü amaçlı yazılımları durdurmak için entegre, global ve anında yanıt veren bir sistem oluşturur.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol LVL
ICO Ödemesi 1 LVL = 0.01 USD
Coin Değeri 1 LVL = 0.01 USD
Bonus
Token Bonus by Collected Amount: 0 – $1.5m 10%
$1.5m – $5m 7%
$5m – $7m 5%
$7m – $12m 3%
Token Bonus by Time: First week 10%
 WhiteList Bonus: Whitelist members 15%

 

Platform Ethereum
Tip
Ödeme Şekilleri BTC, ETH, LTC, Fiat
Minimum Yatırım (Soft Cap) 1.5M USD
Maximum Yatırım (HardCap) 12M USD
Ülke UK
Yasak Ülkeler
ICOBENCH PUANI 3.9