Photochain ICO

Photochain, stok fotoğraflarının statüsü üzerinde devrim yaratıyor. Adil koşullar, cazip teşvik mekanizmaları, piyasadaki en düşük ücretler ve fotoğrafçı için içerik, fiyat ve lisans türü üzerinde tam kontrole sahip blockchain üzerinde merkezi olmayan, eşler arası bir stok fotoğraf platformu. IPFS Photochain veritabanında, yüklenen her fotoğraf bir fotoğrafçıya bir blockchain işlemi aracılığıyla bağlanır. Bu bağlantı herhangi bir şekilde kaldırılamaz veya değiştirilemez. Photochain büyük bir pozisyonda ve tekelleşmiş stok fotoğraf endüstrisini büyük, tecrübeli ve etkili bir ekip ve danışmanlar kurulu ile bozmaya hazır. Kısa bir süre önce Blockchain Liderliği’nde ICO Pitch Yarışması’nda 3.lük oldu. Cazip demo MVP’miz sayesinde hakimler, fotoğrafçılar için elde edeceğimiz şeylere ek olarak nihai ürünün neye benzeyeceğini tam olarak görebiliyorlardı. ICO ve gelecekteki stratejimiz hakkında danışmanlık için yüksek dereceli Swisscom Blockchain ile ortaklık kuruyoruz.

 

Photochain 4 anahtar sütun etrafında yaratılmıştır.

P2P Pazarı
Alıcının ve satıcıların kendi satış şartlarını belirlediklerini, dolayısıyla birbirleriyle doğrudan ticaret yapabilmelerini istiyoruz. Pahalı işlem ihtiyacını ortadan kaldırmak için blockchain kullanarak, fotoğrafçıların kazançlarının% 95’ini işlerinden almalarını garanti ediyoruz.

Kolay Geçiş
Tüm fotoğrafçılar için basit bir kimlik doğrulama. Birçok önkoşul gerektiren geleneksel fotoğraflardan farklı olarak, bir kullanıcı işlerini birkaç dakika içinde aktif olarak satabilir. Önkoşulların kaldırılması, platformun hobi, amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için tamamen erişilebilir ve karlı olmasını sağlar.

Dijital Telif Hakkı Zinciri
Merkezi olmayan veritabanımız, yüklenen her fotoğrafın blok zincirine girmesini ve sahibine kalıcı olarak bağlı olmasını sağlar. Bu bağlantı hiçbir şekilde değiştirilemez veya değiştirilemez. Yüklenen başka herhangi bir resim de, telif hakkı sahtekarlığı için mevcut DCC’ye hashıl ediyor ve karşılaştırılıyor. Ek olarak, kalıcı bağlantı nedeniyle, görüntünün ücretli lisansların dışında herhangi bir kötüye kullanımı kolayca tespit edilebilir.

Kripto Ekonomisi
Verilerimiz üzerinde daha fazla kontrole sahip olduğumuz bir kripto ekonomisi oluşturmaya yardımcı oluyoruz. İşiniz için ödüllendirildiği daha adil bir ekonomi. Fotoğrafçıların çabaları ve yaratıcılıkları için adil tazminat hak ettiğine inanıyoruz

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol PHT
ICO Ödemesi 1 PHT = 0.12 USD
Coin Değeri
Bonus
Day 1 to 10 30 %
Day 11 to 21 20 %
Day 22 to 32 10 %
Day 33 to 43 5 %
Platform Ethereum
Tip ERC20
Ödeme Şekilleri ETH, BTC
Minimum Yatırım (Soft Cap)
Maximum Yatırım (HardCap)
Ülke Estonia
Yasak Ülkeler USA
ICOBENCH PUANI 4.7