Profede (PreICO)

Profesyoneller, profesyonel verilerini kimin alabileceği ve başkalarının bunu nasıl kullanabileceği konusunda kontrol sahibi olmalıdır. Merkezi olmayan profesyonel eko sistemimiz, verilerinizi telafi etmenize ve aracıları gereksiz hale getirmenize yardımcı olur. Profede yeni nesil profesyonel veri gizliliği. Blockchain sayesinde verilerinizin korunduğundan emin olabilirsiniz.

 

Profede Professional Protokolü, aracılara ihtiyaç duymadan doğrudan Profesyonelden İşe ve Profesyonelden Profesyonel etkileşimlere olanak tanır.

Günümüzde, profesyoneller verilerinin kontrolünü tamamen kaybettiler. Ayrıca, mevcut sistem, işletmeler için iyi değildir, çünkü yatırım getirisi olduğundan emin olmadan yatırım yaparlar. Mevcut model, yüksek vasıflı profesyonellere erişim elde etmeyi neredeyse imkansız hale getirmekte ve bunun yanında başarı oranı oldukça düşüktür.

Profede’nin Platformunda gücü kullanıcıya geri veriyoruz. Profesyoneller profillerini kontrol eder, kimin verilerine eriştiğine karar verir ve işletmelerin veya diğer profesyonellerin verilerini herhangi bir amaç için kullandığı zaman ödenir.

Blockchain sayesinde, profesyonellerin üçüncü tarafların erişebileceği profillerini kolayca depolayıp yönetmelerini sağlayan merkezi olmayan bir protokol oluşturuyoruz. Blockchain sayesinde profesyoneller profillerini ve verilerini bu protokolde yer alan ağlar aracılığıyla özel ve güvenli bir şekilde kolayca taşıyabilecekler. Aynı zamanda, tüm içerik belgeleneceğinden, işletmeler ve diğer profesyoneller, profesyonellerin profillerine, meşruiyetlerini ve geri bildirim notlarını belgelemelerini garanti ederek erişebilecekler.

Profede Professional Protokolü, işletmelerin, bir kişinin bilgilerinin bulunduğu platformdan bağımsız olarak bir profesyonelin verileri için uygun ödemeleri yapmasına izin verecektir. Aracılar ortadan kaldırılmış ve etkileşimler ağın kendisi tarafından kolaylaştırılmıştır. Herhangi bir aracıya ödeme yapmak yerine, işletmeler otomatik olarak, merkezi olmayan bir uygulama aracılığıyla geri bildirimler ve profiller temelinde uzmanlara doğrudan özelleştirilmiş teklifler yapar.

12 milyon beBee kullanıcısı, protokolün yaygın şekilde benimsenmesini sağlamak ve Profede’yi bir pazar lideri yapmak için roket yakıtı olarak kullanılacaktır.

Onun belirleyicisi, geniş ağı sayesinde beBee’nin profesyonelleri tarafından hemen benimsenecek ve ağ içerisinde eksiksiz bir kripto para birimi ekonomisi yaratacaktır. Profede derhal kabul ve ölçek kazanacaktır.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol PATO
ICO Ödemesi
Coin Değeri 1 PATO = 0.01 USD
Bonus %50
Platform Ethereum
Tip ERC20
Ödeme Şekilleri ETH
Minimum Yatırım (Soft Cap) 1500000 USD
Maximum Yatırım (HardCap) 20000000 USD
Ülke Estonia
Yasak Ülkeler
ICOBENCH PUANI 4.2