Quarteria Airdrop

Quarteria Exclusive Airdrop (XQT) 8 gün boyunca aktif

Quarteria airdrop’a nasıl katılacağınız hakkındaki videoyu buraya tıklayarak izleyebilir veya aşağıdaki adımları dikkatlice okuyarak katılabilirsiniz.

Quarteria, uluslararası bir yerelleştirilmiş liste hizmeti sunan blockchain’teki gayrimenkul hakkındadır. Burada, insanlar satış, kira veya açık artırma için konut veya ticari mülkleri listeleyebilecekler. Dünyadaki herkes, listeleme servisine göz atabilir ve gerçek zamanlı fiat ve kripto para birimlerinde değerli mülkleri görüntüleyebilir.

Quarteris, sosyal medyada destek için 50 ABD doları değerinde 50 XQT jetonunu ve atıfta bulunduğunuz her arkadaş için 1 $ değerinde ekstra 8,3 jetonu Airdropluyor!

Önemli not: NEO cüzdanı gerekli (Borsalardaki cüzdan olmaz). Neo cüzdan oluşturmak için buraya tıklayarak gelen ekran üzerinden herhangi bir cüzdanı indirip bilgisayarınıza veya cebinize kurabilirsiniz. Ben kullanımı kolay olan https://github.com/CityOfZion/neon-wallet/releases adresindeki windows uyumlu cüzdanı indirdim.

Şimdi sıra geldi Quarteria Airdrop’a nasıl katılacğınıza;

1. Buraya tıklayarak Airdrop formuna git. (Bu form airdropalert sitesi üzerinden açılacaktır.)

2. 3 dakikadan az sürecek ve bilgilerinizi formunuza gönderecek aşağıda resimde belirtilen bazı sosyal medya görevlerini tamamlayın.

3. Benzersiz referans kodunuzla başvuru başına ~ 1 XQT kazanın. Airdrop formunu gönderdikten sonra kodunuzu sayfanın üst kısmında göreceksiniz.

4. Kontrol panelindeki referans bakiyenizi kontrol edin.