SKYFchain ICO

SKYFchain ilk B2R (Business-to-Robots) blockchain tabanlı işletim platformudur. Bu özel blockchain sistemi, toplam robot merkezli lojistik desteği için bağımsız güvenli veri değişimi ve ödeme kanalları sunmaktadır. SKYFChain İşletim Platformu, özel engellemeye dayanacaktır. SKYFT tokenleri için ERC20 uyumlu protokolü kullanacak ve döviz işlemleri için ödeme kanalları oluşturacaktır. SKYFchain benzersizdir çünkü insanı bir arabulucu olarak dışlamak için tasarlanacaktır ve ilk endüstriyel ağır yük uçağının onaylanmış müşterilere erişimi olacaktır – zaten uçan SKYF drone. Teknik olarak, SKYFchain’in temel amacı tüm piyasa katılımcıları için kritik bilgileri entegre etmek ve işlemler için akıllı sözleşmelerin yürütülmesini organize etmektir. SKYFchain, hava kargo kargo uçaklarının tüm yeni endüstrisini yaratmayı ve daha sonra yeni iş fırsatları için kara ve deniz kaynaklı kargo robotlarını davet etmeyi amaçlamaktadır.

SKYF, dünyanın ilk endüstri sınıfı ağır kargo uçağıdır. SKYFchain’i günümüz tedarik zincirine entegre etmek için güvenilir ve kolay hale getirmek için mevcut müşterilerimizle petrol ve gaz, tarım ve lojistik konularında ortak çalışıyoruz.
Satılan ilk 1000 dronun gelirinin% 20’si SKYFT tokenlerini (50-70 milyon dolar eşdeğeri) satın almak ve SKYFchain İşletim Platformunun geliştirilmesini finanse etmek için kullanılacaktır.
SKYFchain, SKYF uçaklarının görev planlama, doğrulama ve operasyon desteği için özel haklara sahiptir.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol SKYFT
ICO Ödemesi
Coin Değeri 1 SKYFT = 0.065 USD
Bonus % 44
Platform Ethereum
Tip ERC20
Ödeme Şekilleri ETH, BTC
Minimum Yatırım (Soft Cap) 5000000 USD
Maximum Yatırım (HardCap) 30000000 USD
Ülke Estonia
Yasak Ülkeler
ICOBENCH PUANI 4.8