The Abyss ICO

Abyss, oyun severlerin ve geliştiricilerin çok düzeyli sevk programından ve diğer etkinliklerden faydalanabileceği AAA oyunlarının da dahil olduğu her türden video oyununu (Free2play MMO’lar ve kripto oyunları) sağlayan yeni nesil bir dijital dağıtım platformudur.

 

Yeni Nesil Platform Olarak Uçurum

Oyuncuların yanı sıra geliştiriciler için motivasyon programlarına öncelikli olarak odaklanmış MMO oyunlarının yoğun olduğu bir oyun portalı. ABYSS simgeleri, platformdaki etkileşim için öncelikli bir iç mekanizmadır (Ethereum blockchain’de Protokol ERC20). Oyun platformumuz Masaüstü (Windows, MacOS, Linux), Mobil (iOS ve Android) ve Web için sunulacak.

Projenin Temel Özellikleri:

Tek bir kullanıcıdan gelir artışı: Bir geliştiricinin bir kullanıcının getirdiği güçlü, çok düzeyli bir yönlendirme programı, geliştiriciye platformdaki diğer oyunlardaki tüm ödemelerden ve kazanımlardan bir gelir (ABYSS jetonlarında ödenen) sağlar.
Oyuncu da aynı şekilde kâr sağlar: Oyunculara, sadece ödemeleri için değil, aynı zamanda platformdaki faaliyetler (başarılar, içerik oluşturma, müteakip) için arkadaş edinme amacıyla geliri (ABYSS jetonlarında ödenen) aldıkları viral bir temelde benzer bir sevk sistemi kurulmuştur. referanslar vb.)
Bu sistem bağlı kuruluş pazarlama ilkesini kullanır: Kullanıcıları platforma ilk getiren oyuncular ve geliştiriciler tarafından maksimum bir gelir elde edilir. Sistem, oyun alanında diğerlerinden daha etkili şekilde davet edilmeye ve kullanıcıların korunmasına odaklanmıştır.

İlk kontrol için düşük giriş eşiği: Tüm işlemlerin fiat para ve platformun kendi ABYSS belirteçleri ile gerçekleştirilebildiği çift para birimi seçenekleri.
Jetonları kullanmanın kolaylığı: Jetonlar hem elle hem de otomatik olarak kripto para birimi hesaplarına aktarılabilir.
Pazarlamada para tasarrufu: Bir reklam teklifleri sistemi (ABYSS belirteçlerine dayanarak), diğer geliştiricilerle trafiğin değiştirilmesini, yalnızca ilgili kullanıcılar tarafından alınmasını ve iletilmesini sağlar.
Abyss bir oyunlaştırma servisidir: İyi planlanmış bir sendika sistemi (Masternodes), platform kullanıcılarının, katılımcılar için gelir kaynakları (ABYSS jetonları içinde ödenen) haline gelen topluluklar halinde düzenlenmesini sağlar. Jetonların uçuculuğunu kontrol etmenin yöntemlerinden biridir.

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol ABYSS
ICO Ödemesi
Coin Değeri 1 ABYSS = 0.08 USD
Bonus %40
Platform Ethereum
Tip ERC20
Ödeme Şekilleri ETH, BNB
Minimum Yatırım (Soft Cap) 6,000,000 USD
Maximum Yatırım (HardCap) 18,000,000 USD
Ülke Malta
Yasak Ülkeler China
ICOBENCH PUANI 4.1