Truegame (PreICO)

Tamamen çalışan bir iGaming projesi ile ilk ICO, topluluktan son derece olumlu geri bildirim aldı. Truegame gerçekten eşsiz bir iGaming ürünüdür: kullanıcılar halihazırda bir düzine farklı oyundan daha fazla oynuyorlar (kazı kazan kartları, ödül çekilişleri, piyangolar, hediye kutuları vb.). 24 saat içinde özel bir finansman turunu kapattık ve hatta ek sermaye bile reddettik. Ürünümüzü kumar sektöründen uzman bir ekiple birlikte kullanıma sunduk ve şimdi ispatlandığımıza göre, ölçeklendirme ve pazar genişletmeye hazırız.

 

Truegame, 2017 yılında tamamen çalışan akıllı sözleşme tabanlı bir iGaming platformu olarak piyasaya sürüldü. Topluluktan ve odak gruplarından çok olumlu geri bildirimler aldık. 24 saat içinde özel bir finansman turunu kapattık ve hatta projeden tam olarak yararlanmak için fonlardan birini reddettik.

Benzersiz bir ölçeklenebilir mimari ve muazzam bir büyüme potansiyeline sahip, geniş bir oyun yelpazesi sunan, sadece bir blokta kumar tabanlı kumar platformuna sahip olan ilk ancak bir tek değiliz. 2017 yılında yutturulmuş bir ICO gerçekleştirmedik. Bunun yerine, benzersiz bir teklif, toplanan geri bildirimler, yinelenen ve çekici oyuncuları geliştirdik.

Şimdi kanıtlandığımıza göre, ölçeklendirme ve pazar genişletme için hazırız. Ekibimiz, kullanıcı edinimi, e-posta pazarlaması, iGaming trafik üretimi ve promosyonunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip yüksek kaliteli geliştiriciler, yasal, satış ve pazarlama profesyonellerinden oluşmaktadır. Ayrıca, geçmişte başarılı ICO’ları yöneten bir yüksek profilli jeton uzmanını da çektik. Geliştirme alanında bir yıl sonra, size Truegame sunmaya hazırız.

Yem almayın, kanıtlanmış bir sicili ve başarının net bir yol haritasını içeren bir proje seçin!

KAYNAK : ICOBENCH

 

Finansal
Sembol TGAME
ICO Ödemesi 1 ETH = 9,250 TGAME
Coin Değeri
Bonus %70
Platform Ethereum
Tip
Ödeme Şekilleri ETH, BTC, LTC
Minimum Yatırım (Soft Cap) 2,300 ETH
Maximum Yatırım (HardCap) 10,300 ETH
Ülke Costa Rica
Yasak Ülkeler USA
ICOBENCH PUANI 4.8